Bicykluje každý škôlkar v meste :)

Dnes bol noazaj krásny slnečný deň!
A my sme sa rozhodli ho využiť naplno! Športovo!

Na dopravnom ihrisku mesta Topoľčany sa organizovalo podujatie, kde si mohol každý škôlkar z mesta Topoľčany zapožičať naše bicykle, kolobežky, odrážadlá a hurááá na cestu!
Mestskí policajti detičkám vysvetľovali, PREČO je dôležité mať na hlave prilbu, keď sadajú na bicykel či kolobežku, po ktorej strane cesty sa majú bicyklovať, ako dať prednosť na priechode pre chodcov a pod.
Deti mali možnosť, prezrieť si aj policajné auto zblízka, pán policajt nám aj pustil policajné sirény, čo malo u detí veľký úspech. 🙂
Na akcii boli nápomocné aj študentky z pg školy, budúce pani učiteľky, ktoré deti zabávali tancom či rôznymi edukačnými hrami, za čo im veľmi pekne ďakujeme.
Naša materská škola okrem zapožičania bickylov, kolobežiek či odrážadiel pripravila pre detičky pitný režim.

Na bickykloch sa povozilo naozaj veľké množstvo detí, sme radi, že nám vyšlo počasie, že deti aj pani učiteľky mali dobrú náladu, ktorá sa niesla celým dnešným podujatím.

Ďakujeme za akciu mesta Topoľčany. Bolo nám parádne. 🙂